0 prekė (-ės) - 0.00€
Jūsų krepšelis tuščias

Apie mus

Kiekvienas mūsų mėgsta šventes, nes kiekviena jų yra susijusi su tokiais teigiamais potyriais kaip atviri sveikinimai, malonūs susitikimai, gera kompanija ir nesulaikomos linksmybės, šypsenos ir, žinoma, dovanos. O taip — visiems patinka gauti dovanas. Bet jei gauti sukelia tik džiaugsmą, tai išrinkti – kainuoja pastangų ir laiko. Dovanos paieškose privalome išreikšti visą savo fantaziją, atsižvelgiant į žmogaus skonį, kuriam ji yra skirta. Juk visada norisi, kad dovana būtų ypatinga, kad ji stebintų ir džiugintų, o svarbiausia, kad būtų praktiška, neužkišta į spintą rinkti dulkių.

Internetinė parduotuvė „MisterGadget“ — tai vieta, kur jūs rasite ne tik tai, ko jau ieškojote, bet ir tai, apie ką net nenutuokėte.

„MisterGadget“ siūlo didžiulį dovanų asortimentą visiems gyvenimo atvejams: gimtadieniui, Naujiesiems metams, šv. Velykoms, Kovo 8, Valentino dienai, įkurtuvėms ir visoms kitoms šventėms. „MisterGadget“ padės išrinkti idealią dovaną kiekvienam: mylimiesiems, draugams, vaikams, darbo kolegoms ir galų gale pačiam sau. Pasirinkimas pakerės savo galimybėmis: auto prekės, USB įrenginiai ir priedai, prekės grožiui ir sveikatai arba sportui ir fitnesui, prekės namams ir interjerui, vakarėlių ir švenčių organizavimui, taip pat stalo žaidimai ir įvairiausi galvosūkiai (Cast Puzzle Hanayama, Eureka 3D Puzzles, MiMi) bei daugybė kitko.

„MisterGadget“ naudojasi tik patikrintų tiekėjų paslaugomis, dėl ko garantuoja siūlomos produkcijos kokybę. Todėl jeigu iškiltų kokių nepasitenkinimų, produktą visada galima pakeisti. Be to, prekės išsiunčiamos su galimybe atsiskaityti grynais kurjeriui į rankas kaip ir yra galimybė sekti prekės buvimo vietą.

Mes, „MisterGadget“ komanda, darome viską, kad jūsų užsakymas niekada nepasimestų, visada būtų atgabentas laiku.

Bendradarbiavimas

Kiekvieną dieną stengiamės plėsti siūlomų produktų asortimentą. Kruopščiai ieškome ypatingų pasiūlymų, kurie patiktų mūsų pirkėjams. Tam tikslui esame linkę megzti pažintis su naujais tiekėjais ir partneriais. Jeigu turite produkcijos, kuri mus galėtų dominti, susisiekite su mumis. Iš anksto didelis Ačiū.

Mistergadget,UAB    
Imones kodas      (Company code)  302811563
PVM kodas       (VAT code: )      LT100006966319
AB DNB bankas LT674010049501288080
Druskininkai LT-66207
Gardino g. 45
Kontaktinis telefonas: +37064640897
El. paštas: info@mistergadget.lt