0 prekė (-ės) - 0.00€
Jūsų krepšelis tuščias

Taisyklės

 

Taisyklės

 

Prašome perskaityti šias taisykles prieš pradedant naudotis interneto parduotuvės MisterGadget.lt paslaugomis.

 

1. Bendrosios nuostatos

 

1.1. Šios prekių pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau Taisyklės) turi būti patvirtintos Pirkėjo ir yra abi šalis ginantis dokumentas, kuriame apibrėžiamos ir patvirtinamos Pirkėjo ir Mistergadget.lt (toliau Pardavėjas) teisės bei pareigos.

 

1.2. Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo tos akimirkos, kai Pirkėjas www.mistergadget.lt el. parduotuvėje sudarė prekių krepšelį, nurodė pristatymo adresą, pasirinko apmokėjimo būdą ir susipažino su Pardavėjo taisyklėmis, paspausdamas tai patvirtinantį mygtuką.

 

1.3.Pardavėjas turi visas teises keisti, taisyti ar pildyti šias Taisykles, atsižvelgiant į

Lietuvos teisės aktų reikalavimus.

 

2. Pirkėjo teisės ir įsipareigojimai

 

2.1. Pirkėjas turi teisę pirkti prekes šių taisyklių nustatyta tvarka.

 

2.2. Pirkėjas sutinka teikti visą informaciją, kuri yra būtina atlikti prekių pardavimą ir pristatymo paslaugas.

 

2.3. Pirkėjas privalo apmokėti sąskaitas už įsigytas prekes ir jų pristatymą.

 

2.4. Jei prekė yra nekokybiška ar pažeista, Pirkėjas turi teisę atgauti pinigus per 5 darbo dienas nuo prekės gavimo. Kad tai padarytų, Pirkėjas privalo kreiptis raštu į Pardavėją.

 

2.5. Kad Pirkėjas atgautų pinigus, prekė neturi būti naudota.

 

2.6. Pirkėjo teisė atgauti pinigus įgyvendinama remiantis ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis".

 

2.7. Norėdamas grąžinti prekę ar ją pakeisti, Pirkėjas privalo turėti apmokėjimą įrodantį dokumentą.

 

2.8. Pirkėjas turi teisę atsisakyti bet kokios Pardavėjo reklaminės informacijos, kuri yra siunčiama į el. paštą, mobilųjį telefoną ar namų adresą (pvz.: naujienlaiškiai, nuolaidų kuponai ir kt.).

3. Pardavėjo teisės ir įsipareigojimai

3.1. Pardavėjas turi teisę anuliuoti užsakymą, jei jam kyla bet kokių įtarimų dėl Pirkėjo pateiktų duomenų tikrumo.

3.2. Pardavėjas turi teisę anuliuoti užsakymą, jei Pirkėjas neapmoka jo per 3 darbo dienas nuo prekių įdėjimo į krepšelį.

3.3. Pardavėjas turi teisę apriboti Pirkėjo veikimą www.mistergadget.lt sistemoje, jei Pardavėjui kyla bet kokių įtarimų, kad Pirkėjas bando pakenkti parduotuvės saugumui.

3.4. Pardavėjas įsipareigoja stengtis sudaryti pačias tinkamiausias sąlygas Pirkėjui naudotis www.mistergadget.lt siūlomomis paslaugomis.

3.5. Pardavėjas įsipareigoja gerbti Pirkėjo privatumą į jam priklausančią asmeninę informaciją, nurodytą registruojantis sistemoje ir apmokant už prekes.

3.6. Pardavėjas turi teisę vienašališkai koreguoti Taisykles, tačiau Pirkėjui yra taikomos tos Taisyklės, kurios veikė prekių pirkimo metu.

 

4. Apmokėjimas ir pristatymas

4.1. Už užsakytas prekes Pirkėjas turi sumokėti per tris darbo dienas pasirinkdamas vieną iš Pardavėjo nustatytų apmokėjimo būdų. Jeigu per šį laikotarpį Pirkėjas nurodytos kainos nesumoka, tuomet Pardavėjas turi teisę anuliuoti užsakymą.

4.2. Prekės pristatymo metu Pirkėjas turi patikrinti prekės būklę. Pastebėjęs ryškias defekto žymes, Pirkėjas turi teisę prekės nepriimti.

4.3. Pardavėjas įsipareigoja stengtis pristatyti užsakytas prekes Pirkėjo nurodytu adresu per kategorijoje „Pristatymas“ apibrėžtą pristatymo laikotarpį.

4.4. Pirkėjui pasirašius prekės priėmimo važtaraštį yra laikoma, kad Pirkėjas yra patenkintas preke ar prekėmis, taip pat neturi priekaištų dėl prekės ar prekių pristatymo.

5. Prekių grąžinimas

5.1. Jeigu prekė neatitinka lūkesčių, Pirkėjas gali ją grąžinti per 5 darbo dienas nuo jos gavimo. Grąžinant prekę, galima ją pakeisti kita arba atgauti sumokėtus pinigus.

 

5.2. Pardavėjas įsipareigoja grąžinti Pirkėjo pinigus per 5 darbo dienas nuo prekės grįžimo į Pardavėjo sandėlį.

5.3. Prekės pristatymo išlaidos Pirkėjui nėra grąžinamos.

6. Baigiamosios nuostatos

6.1. Šių taisyklių pagrindu kylantiems santykiams taikoma Lietuvos Respublikos teisė.

 

6.2. Visi ginčai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Jei nesugebama susitarti, nesutarimai sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.