Ši privatumo politika reglamentuoja elektroninės parduotuvės Mistergadget.lt ir parduotuvės lankytojo, kuris pirko prekę ar prekes ir užsiregistravo profilį, užsiprenumeravo naujienlaiškį ar kitu būdu paliko asmeninius duomenis svetainės sistemoje.

 

Palikdami bet kokią jūs identifikuojančią informaciją, galite būti tikri, kad ji bus naudojama tik taip, kaip nusako ši privatumo politika.

 

Asmeninių duomenų rinkimas ir saugojimas

 

Mistergadget.lt gerbia savo klientus ir užtikrina jų privatumo saugojimą.

 

Mistergadget.lt sistemoje pirkėjas palieka šiuos duomenis:

 

       Vardą ir pavardę.

       Gyvenamąjį adresą, el. pašto adresą, telefono numerį ir kitą kontaktinę informaciją.

       Apmokėjimui įvykdyti reikalingus duomenis (pvz.: banko sąskaitą).

       Rinkodaros tikslams reikalinga informaciją.

 

Šie duomenys Mistergadget.lt yra reikalingi, kad būtų garantuotas tikslus ir kokybiškas parduotuvės funkcionalumas pradedant užsakymų priėmimu ir baigiant prekių atsiuntimu iki pat pirkėjo durų.

 

Mistergadget.lt įsipareigoja neperduoti informacijos trečiosioms šalims, kurios tiesiogiai ar netiesiogiai nėra susijusios su užsakymo įvykdymu, nebent to reikalautų teisėsaugos institucijos, vadovaujantis galiojančiais Lietuvos įstatymais.

 

Mistergadget.lt gali naudoti lankytojų paliktą informaciją reklamos ir rinkodaros tikslais, pavyzdžiui, pranešant apie naujas prekes ir nuolaidas. Kad ir kaip būtų, Mistergadget.lt įsipareigoja nustoti tai daryti, jei lankytojas to paprašo raštu, bendru informacijos telefonu ar kita forma.

 

Lankytojas savo ruožtu įsipareigoja, kad visi jo pateikti duomenys yra teisingi. Jeigu Mistergadget.lt kyla įtarimas, kad lankytojas nurodė klaidingą informaciją, tuomet užsakymas gali būti anuliuotas, o duomenys perduoti atitinkamoms teisėsaugos institucijoms.

 

Informacijos keitimas

 

Lankytojas turi teisę pareikalauti sustabdyti jo asmens duomenų saugojimą ir tvarkymą. Tam privalu pateikti raštišką prašymą, kurį Mistergadget.lt pažada apsvarstyti per 30 kalendorinių dienų.

 

Nuo tos akimirkos, kai lankytojo asmens duomenų saugojimas ir tvarkymas yra sustabdomas, lankytojas netenka galimybės naudotis el. parduotuvės paslaugomis. Tam, kad galėtų naudotis vėl, lankytojas privalo iš naujo registruotis Mistergadget.lt sistemoje

 

Privatumo politikos keitimas

 

Mistergadget.lt gali keisti, papildyti ir kitaip atnaujinti privatumo politikos nuostatas be jokio išankstinio perspėjimo. Naujausias privatumo politikos variantas visuomet bus įkeltas į www.mistergadget.lt el.parduotuvę.

 

Kita

 

www.mistergadget.lt gali būti nuorodų į kitus tinklalapius, tačiau Mistergadget.lt neprisiima atsakomybės dėl lankytojų asmeninės informacijos saugumo, kurią jie suteikia kitiems tinklalapiams, kaip ir negali kontroliuoti lankytojų veiksmų, palikus www.mistergadget.lt.

 

X